آخرین خبرها

مرجع کامل درمان زودانزالی (انزال زودرس)

مرجع کامل درمان زودانزالی (انزال زودرس)

ویژه کلیه زوج های جوان

 تعریف علمی و ثابت شده ای از زود انزالی موجود نمی باشد ولی به طور کلی انـزال زود رس بـه انـزالی غیر قابل کنترل گفته می شود که قـبـل از نـزدیـکـی و یا درحین انـجـام رابطۀ جنسی و یا مدت زمان بسـیـار کـمـی پـس از شروع رابطۀ جنسی بـا میزان تحریک کم و خلاف میل فـرد انـجـام گیـرد، كه بر طبق آن فرد از زمان انزال و كيفيت رابطه ناراضي است و اين نارضايتي ميتواند يك طرفه يا دو طرفه باشد، به طوريكه حتي اگر همسر فرد از زمان انزال ناراضي باشد ، انزال را زود رس می گويند . یعنی اگر شوهر نتواند تا رسیدن همسرش به اورگاسم و یا کسب لذت کافی، انزال خود را کنترل کند باید به فکر درمان و یا ارتقاء خود باشد. البته این تعریف درمورد شوهرانی که همسرشان دچار اختلالات اورگاسم می باشد صدق نمیکند.هر چند این بیماری در بسیاری از مردان شایع می باشد و از جمله بیماری های رایج در مردان به شمار می رود، اما کمتر به آن توجه شده و در اکثر موارد درمان نشده باقی می ماند. این بیماری یا به عبارتی دیگر ناهماهنگی، زمینه ساز بسیاری از اختلافات و نارضایتی های زناشویی می باشد.

معیارهای زود انزالیلزوم درمانتفاوت انزال و اورگاسمعوامل زود انزالیآیا خودارضایی باعث زودانزالی میشود؟ تاثیرات شرایط روحی نامساعددرمان زود انزالی درمان روانیدرمان فیزیکیدرمان داروییروشهای تجربیوظایف خانمهاتوصیه هافشردن پرینهکمی متنوع تر باشیدحرکات ریزتمرینات کیگلتغییر حالت نزدیکیتکنیک شماره گذاری

کاربر ویژه شویدکاربر گرامی تمامی مطالب این سایت مخصوص اعضای ویژه میباشد.جهت مشاهده لینک های دانلود،ابتدا در سایت نام نویسی کنید، سپس حساب خود را به ویژه ارتقا دهید.اگر عضو ویژه هستید، لطفا وارد سایت شوید.

This site is protected by wp-copyrightpro.com