آخرین خبرها

پاسخ سوالات دوستان ( (اندازه آلت و رنگ منی )

باسلام خسته نباشید رنگ اب منی من قهوه خیلی نگرانم باید چیکار کنم ؟

 

 

در پاسخ به این دوست عزیز رنگ قهوه ای نشانه خون مرده است.گاهی در حالت طبیعی رخ می دهدو اشکالی ندارد 

ولی اگر به تعداد زیاد و مکررا دیده شود،باید به پزشک مراجعه کنید.

 

اندازه الت طبیعی در مردان چقدر است ؟

 

آلت تناسلی به حالت نعوظ در نیامده اندازه طبیعی بین ۶ تا ۱۰ سانتیمتر می باشد و در حالت نعوظ کامل نیز اندازه طبیعی بین ۱۲ تا ۲۰ سانتیمتر می باشد. (بطور متوسط ۱۵ سانتیمتر)

همچنین باز تاکید می کنم اندازه الت تناسلی نقش مهمی در ارضای خانم ندارد بلکه رفتار یک مرد است که می تواند بزرگترین نقش را داشته باشد.

 

سلام
من پسری هستم 20 سالمه . دو تا سوال دارم
1 آب منی من رنگش زرده چکار کنم رنگش سفید بشه ؟ این موضوع خیلی منو اذیت میکنه . در ضمن خیلی هم شل هست باید چکار کنم سفت بشه؟
2- اندازه آلت من 13 سانته آیا اندازش نسبت به سنم خوبه ؟

 

در پاسخ به این دوست عزیز رنگ منی شما طبیعی و جایی نگرانی نداره 

بايد بگويم علت رقيق شدن مايع مني  تعداد زياد دفعات نزديكي شماست.  باعث شده تا غلظت اين مايع كم شده و به نسبت  قبل رقيق تر باشد. اگر تعداد دفعات نزدیکی شما كمتر شود مايع مني نيز مجددا غلظت قبلي خود را خواهد يافت. البته اين كم شدن غلظت و رقيق شدن جاي نگراني ندارد و مشكل خاصي نيست.

 

آلت تناسلی به حالت نعوظ در نیامده اندازه طبیعی بین ۶ تا ۱۰ سانتیمتر می باشد و در حالت نعوظ کامل نیز اندازه طبیعی بین ۱۲ تا ۲۰ سانتیمتر می باشد. (بطور متوسط ۱۵ سانتیمتر

 

سلام جدیدا روغن بیگر را تبلیغ میکنن که میگن دارای تاییدیه از اتحادیه اروپا هم هست و خیلی خوب جواب میده و ضرری ندارد لطفا راهنماییمان کنید با تشکر.

 

در پاسخ به این دوست عزیز باید بگویم بعد از بلوغ و گذر از سن حدود بیست سالگی هیچ راهی برای بزرگ کردن الت وجود ندارد. انواع روشهایی هم که تبلیغ می شود بی فایده می باشد. بارها در وبلاگ تاکید کرده ام که پمادها و کرمهای کلفت کننده و بلند کننده الت بی تاثیر هستند. روغن بیگر هم مثل همانها بی تاثیر می باشد. دستگاههایی هم که برای بلند کردن الت تناسلی تبلیغ می شوند فاقد اثر بوده و استفاده از انها جز اتلاف هزینه و وقت چیز دیگری در بر ندارد.

 

 

This site is protected by wp-copyrightpro.com